Moderní kaligrafie je krásnou formou psaní. Sada obsahuje: jeden tyrkysový a jeden držák pera, jeden kartáč, 4 Leonardt kaligrafie hroty, šest 7ml lahví nového inkoustu - šeříku, tyrkysové, modré, červené, zlaté a černé a aktuální pracovní list kaligrafie.

0 Komentář(e)
930,00 Kč

Moderní kaligrafie je krásnou formou psaní a je nyní přístupná všem díky sadě Manusripts Deluxe. Sada obsahuje 3 perka: základní s tvrdým hrotem General Nib, flexibilní Shortland Nib a velmi poddajný Extra Fine Principle Nib vhodný pro psaní písmem Copperplate a Spencerian. Dále obsahuje dřevěnou, fialovou násadku a tři inkoust (7ml) - černý,modrý,červený.

0 Komentář(e)
590,00 Kč

Moderní kaligrafie je krásnou formou psaní. Ponor pera Vám umožní vytvořit krásné psaní a dekorativní vzory. Sada obsahuje držák pera s pěti náhradními hroty.

0 Komentář(e)
320,00 Kč

Moderní kaligrafie je krásnou formou psaní. Pero Vám umožní vytvořit krásné psaní a dekorativní vzory. Sada obsahuje držák pera s pěti náhradními hroty.

0 Komentář(e)
320,00 Kč

Moderní sada pro kaligrafii je krásnou formou psaní. Tato sada obsahuje psací pero s hrotem, 2 náhradní hroty, pečetní vosk, pečetidlo a lahvičku černého inkoustu.

0 Komentář(e)
830,00 Kč

Moderní sada pro kaligrafii je krásnou formou psaní. Tato sada obsahuje psací pero s hrotem, 2 náhradní hroty, vysoušeč a lahvičku černého inkoustu.

0 Komentář(e)
780,00 Kč
Zobrazit 1 - 6 z 6 položek