Potřebujete se prezentovat originálním a zapamatovatelným způsobem? Máme pro vás řešení. Originální navštívenka z ručně čerpaného kartónu s pravidelnými řezanými okraji formátu 50x90 mm. Na vizitku Vám natiskneme text dle Vašeho přání. Cena zahrnuje tisk bez ražby a tisk s ražbou. Grafickou specifikaci objednávky dohodneme následně.

0 Komentář(e)
600,00 Kč

Potřebujete se prezentovat originálním a zapamatovatelným způsobem? Máme pro vás řešení. Originální navštívenka z ručně čerpaného kartónu s nepravidelnými okraji formátu 50x90 mm. Na vizitku Vám natiskneme text dle Vašeho přání. Cena zahrnuje knihtisk 1/0 bez ražby nebo knihtisk 1/0 s ražbou. Grafickou specifikaci objednávky dohodneme následně.

0 Komentář(e)
1 650,00 Kč

Potřebujete se prezentovat originálním a zapamatovatelným způsobem? Máme pro vás řešení. Originální navštívenka z ručně čerpaného kartónu s trhanými okraji formátu 50x90 mm. Na vizitku Vám natiskneme text dle Vašeho přání. Cena zahrnuje tisk bez ražby nebo tisk s ražbou. Grafickou specifikaci objednávky dohodneme následně.

0 Komentář(e)
800,00 Kč
Zobrazit 1 - 3 z 3 položek