Originální přání z lásky z ručně čerpaného kartónu. Formát 195x105 mm. Vklad z hlazeného papíru v bílé barvě. Skládané přání s vypáleným textem "Miluji tě" v cizích jazycích určené pro významné osobní a rodinné příležitosti. Působí velmi originálním dojmem. Baleno je společně s obálkou v průhledné celofánové fólii.

0 Komentář(e)
49,00 Kč

Originální přání z lásky z ručně čerpaného kartónu. Formát 120x120 mm. Vklad z hlazeného papíru. Skládané přání s vypáleným motivem srdce určené pro významné osobní a rodinné příležitosti. Působí velmi originálním dojmem. Baleno je společně s obálkou v průhledné celofánové fólii.

0 Komentář(e)
39,00 Kč

Originální přání z lásky z ručně čerpaného kartónu. Formát 100x100 mm. Vklad z hlazeného papíru. Skládané přání s vypáleným textem "Miluji tě" určené pro významné osobní a rodinné příležitosti. Působí velmi originálním dojmem. Baleno je společně s obálkou v průhledné celofánové fólii.

0 Komentář(e)
39,00 Kč

Originální přání z lásky z ručně čerpaného kartónu. Formát 100x100 mm. Vklad z hlazeného papíru. Skládané přání s vypáleným srdcem ve kterém je vlepen nápis "Ty-Já" ve tvaru puzzle z překližky. Přání je určené pro významné osobní a rodinné příležitosti. Působí velmi originálním dojmem. 

0 Komentář(e)
39,00 Kč

Originální přání z lásky z ručně čerpaného kartónu. Formát 100x100 mm. Vklad z hlazeného papíru. Skládané přání s vypáleným motivem srdce určené pro významné osobní a rodinné příležitosti. Působí velmi originálním dojmem. Baleno je společně s obálkou v průhledné celofánové fólii.

0 Komentář(e)
39,00 Kč

Originální přání z lásky z ručně čerpaného kartónu, dekorace z ručního papíru. Formát 105x150 mm. Vklad z hlazeného papíru v červené barvě. Barva přání dekorační s květy. Skládané přání z lásky určené pro významné osobní a rodinné příležitosti. Působí velmi originálním dojmem. Baleno je společně s obálkou v průhledné celofánové fólii.

0 Komentář(e)
39,00 Kč
Zobrazit 1 - 6 z 6 položek