Kaligrafický inkoust v 30ml lahvičce v modré barvě, zajištěný voskovým víčkem je ideální pro cvičení kaligrafie. Barvy jsou na bázi barviva a lze je použít s plnicími pery, doporučuje se po použití očistit hrot.

0 Komentář(e)
200,00 Kč

Kaligrafický inkoust v 30ml lahvičce v hnědé barvě, zajištěný voskovým víčkem je ideální pro cvičení kaligrafie. Barvy jsou na bázi barviva a lze je použít s plnicími pery, doporučuje se po použití očistit hrot.

0 Komentář(e)
200,00 Kč

Kaligrafický inkoust v 30ml lahvičce v červené barvě, zajištěný voskovým víčkem je ideální pro cvičení kaligrafie. Barvy jsou na bázi barviva a lze je použít s plnicími pery, doporučuje se po použití očistit hrot.

0 Komentář(e)
200,00 Kč

Kaligrafický inkoust v 30ml lahvičce v stříbrné barvě, zajištěný voskovým víčkem je ideální pro cvičení kaligrafie. Barvy jsou na bázi barviva a lze je použít s plnicími pery, doporučuje se po použití očistit hrot.

0 Komentář(e)
200,00 Kč

Kaligrafický inkoust v 30ml lahvičce zlaté barvy, zajištěný voskovým víčkem je ideální pro cvičení kaligrafie. Barvy jsou na bázi barviva a lze je použít s plnicími pery, doporučuje se po použití očistit hrot.

0 Komentář(e)
200,00 Kč
Zobrazit 1 - 5 z 5 položek