Originální ručně čerpaný grafický papír formátu A4. Papír je čerpán sítem bez středově umístěné průsvitky. Ručně čerpaný papír určený pro významnou osobní či reprezentativní firemní korespondenci.

0 Komentář(e)
34,00 Kč

Originální ručně čerpaný grafický papír formátu A3. Papír je čerpán sítem bez středově umístěné průsvitky. Ručně čerpaný papír určený pro tvorbu významných osobních či reprezentativních firemních dokumentů se zvýšenou gramáží.

0 Komentář(e)
54,00 Kč

Originální ručně čerpaný grafický papír formátu A2. Papír je čerpán sítem bez středově umístěné průsvitky. Ručně čerpaný papír určený pro tvorbu významných osobních či reprezentativních firemních velkoformátových dokumentů.

0 Komentář(e)
101,00 Kč

Originální ručně čerpaný grafický papír formátu 570x770 mm. Ručně čerpaný grafický kartón vyráběný ze směsi bavlny a lnu. Určený především k výrobě pamětních listů a diplomů netradičního formátu. Kartón lze použít také k výrobě vizitek, pozvánek, novoročenek nebo svatebních oznámení.

0 Komentář(e)
189,00 Kč

Originální ručně čerpaný grafický papír s gramáží 120g/m2, formátu A4. Papír je čerpán sítem se středově umístěnou průsvitkou s motivem žerotínského lva. Ručně čerpaný papír určený pro významnou osobní či reprezentativní firemní korespondenci.

0 Komentář(e)
30,00 Kč

Originální ručně čerpaný grafický papír formátu 15 x 21 cm z ručně čerpaného kartónu, vhodná k tvorbě exkluzivních pozvánek, přání či svatebních oznámení.

0 Komentář(e)
17,00 Kč
Zobrazit 1 - 6 z 6 položek