Svatební oznámení z ručně čerpaného kartonu o rozměrech 145x100 mm . Toto oznámení je ozdobenou jemnou ražbou srdíček. Po celé ploše je prostor pro tisk vlastního textu. Barvu textu si můžete zvolit sami. Oznámení tiskneme na papír bílá, slonová kost nebo chamois. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme pozvánky na svatební hostinu, jmenovky na stůl a...

0 Komentář(e)
45,00 Kč

Svatební oznámení z ručně trhaného kartonu o rozměrech 130x130 mm v barvách bílá, chamois nebo slonová kost. Na oznámení formou zlacení naneseme libovolný text. Barva textu může být zlatá, stříbrná, modrá, červená - uveďte prosím do poznámky. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme jmenovky na stůl, pozvánky na svatební hostinu a obálky.

0 Komentář(e)
75,00 Kč

Svatební oznámení z ručně trhaného kartonu o rozměrech 145x210 mm je podlepeno modrým kartonem z ručního papíru a převázáno lýkovým provázkem.  Po celé ploše je prostor pro tisk vlastního textu, přičemž barvu textu můžeme upravit dle Vašich představ. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme jmenovky na stůl, pozvánky na svatební hostinu a obálky.

0 Komentář(e)
55,00 Kč

Svatební oznámení z ručně trhaného kartonu o rozměrech 805x175 mm v barvách bílá, chamois nebo slonová kost. Po celé ploše je prostor pro tisk vlastního textu, přičemž barvu textu můžeme upravit dle Vašich představ. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme jmenovky na stůl, pozvánky na svatební hostinu a obálky. Vaše požadavky prosím uveďte do poznámky.

0 Komentář(e)
40,00 Kč

Svatební oznámení z ručně řezaného kartonu o rozměrech 120x120 mm v bordó barvě a chamois vlepeným vkladem. Na tomto oznámení je vytvořen digitálním výsekem motiv stromu. Tisk textu přizpůsobíme dle Vašich požadavků. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme jmenovky na stůl, pozvánky na svatební hostinu a obálky. 

0 Komentář(e)
60,00 Kč

Svatební oznámení o rozměrech 125x125 mm je vyrobeno ze strojního papíru a s vlepeným vkladem z ručního papíru na kterém je tisk dle Vašeho požadavku. Na tomto oznámení je vytvořen digitálním výsekem motiv srdce. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme jmenovky na stůl, pozvánky na svatební hostinu a obálky. 

0 Komentář(e)
60,00 Kč

Svatební oznámení o rozměrech 100x150 mm z trhaného ručního kartonu na kterém je text dle Vašeho požadavku. Celek je podlepen hnědou lepenkou. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme jmenovky na stůl, pozvánky na svatební hostinu a obálky. 

0 Komentář(e)
55,00 Kč

Svatební oznámení z ručně čerpaného kartonu o rozměrech 100x150 mm v barvách bílá, chamois a slonová kost na které Vám natiskneme text dle Vašeho požadavku. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme jmenovky na stůl, pozvánky na svatební hostinu a obálky.

0 Komentář(e)
40,00 Kč

Svatební oznámení z hnědé lepenky o velikosti 105x145 mm na které Vám natiskneme text dle Vašeho požadavku. Tisk pouze v bílé barvě. Oznámení je převázáno světlým lýkem. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme jmenovky na stůl, pozvánky na svatební hostinu a obálky.

0 Komentář(e)
55,00 Kč

Svatební oznámení z ručně čerpaného kartonu o rozměrech 100x150 mm. Po celé ploše je prostor pro tisk vlastního textu, přičemž barvu textu můžeme upravit dle Vašich představ. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme jmenovky na stůl, pozvánky na svatební hostinu a obálky. 

0 Komentář(e)
45,00 Kč

Svatební oznámení z ručně čerpaného kartonu o rozměrech 150x150 mm v barvách bílá, chamois a slonová kost. Po celé ploše je prostor pro tisk vlastního textu, přičemž barvu textu můžeme upravit dle Vašich představ. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme jmenovky na stůl, pozvánky na svatební hostinu a obálky. 

0 Komentář(e)
40,00 Kč

Svatební oznámení vytvořené digitálním výsekem s motivem otevíracího stromu z bordó perleťového papíru o rozměrech 115x165 mm. Do něj je vložena řezaná karta z ručně čerpaného kartonu, na kterou Vám natiskneme libovolný text. K tomuto oznámení Vám za příplatek vyrobíme jmenovky na stůl, pozvánky na svatební hostinu a obálky. 

0 Komentář(e)
60,00 Kč
Zobrazit 1 - 12 z 19 položek