Otevírací karta s řezaným okrajem a tiskem. Vklad ze strojního papíru. Rozměr 100x100 mm. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
47,00 Kč

Otevírací karta s řezaným okrajem, tiskem a kamínkem. Vklad ze strojního papíru. Rozměr 120x120 mm. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
51,00 Kč

Otevírací karta s čerpaným okrajem a tiskem. Vklad ze strojního papíru. Rozměr 100x150 mm. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
47,00 Kč

Karta s řezaným okrajem a tiskem. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka. 

0 Komentář(e)
47,00 Kč

Otevírací karta s laserovým výpalem a řezaným okrajem. Karta je ozdobena kamínkem. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka. Do poznámky uvést baňka či stromeček.

0 Komentář(e)
51,00 Kč

Otevírací karta s tiskem a čerpaným okrajem. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
47,00 Kč

Otevírací karta s čerpaným okrajem a tiskem. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
47,00 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartonu o rozměrech 120x120 mm. Na novoročence je formou tisku natištěn vánoční motiv baňky s notami a PF 2020. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
47,00 Kč

Otevírací karta s čerpaným (řezaným) okrajem a tiskem. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka. 

0 Komentář(e)
47,00 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně řezaného kartonu o rozměru 120x120 mm. Na novoročence je laserově vypálen rok 2022. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
51,00 Kč

Karta s čerpaným okrajem na které je pomocí laseru vypálen motiv sněhových vloček. Karta je ozdobena kamínkem. Baleno společně s obálkou v celofánové folii. Individuální  tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
51,00 Kč

Originální skládaná novoročenka s řezaným okrajem o rozměrech 120x120 mm. Na novoročence je laserově vypálen rok 2022. Ozdobena mašličkou. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka. 

0 Komentář(e)
51,00 Kč
Zobrazit 1 - 12 z 35 položek