Originální skládaná novoročenka s čerpaným okrajem o rozměrech 120x120 mm. Novoročenka je ozdobena andělíčkem z překližky. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč

Originální skládaná novoročenka s čerpaným okrajem o rozměrech 100x150 mm. Na novoročence je formou tisku natištěn vánoční motiv. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
33,06 Kč

Originální skládaná novoročenka s čerpaným okrajem o rozměrech 100x150 mm. Na novoročence jsou formou slepotisku vyraženy sněhové vločky. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč

Originální skládaná novoročenka s čerpaným okrajem o rozměrech 105x150 mm. Na novoročence je formou slepotiku vyraženy zvonečky. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč

Originální novoročenka z ručně řezaného kartonu o rozměrech 100x210 mm. Novoročenka je ozdobena laserově vypáleným motivem stromečku s textem. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně řezaného kartónu o rozměrech 120x120 mm. Na novoročence je laserově vypálen motiv. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně řezaného kartónu o rozměrech 120x120 mm. Na novoročence je laserově vypálen motiv sněhové vločky, ozdobena kamínkem, která je přivázána mašlí. Ve spodní části se nachází text "Veselé Vánoce" formou termoražby. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude...

0 Komentář(e)
41,32 Kč

Originální skládaná novoročenka s čerpaným okrajem o rozměrech 100x210 mm. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč

Originální novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 100x210 mm. Novoročenka je ozdobena motivem vánočního stromku, který je vytvořen slepotiskem a termoražbou. Baleno v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 150x150 mm s tiskem, ozdobena kamínky. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 120x120 mm. Na novoročence je formou tisku natištěn vánoční motiv, který je ozdoben kamínky. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 100x200 mm. Na novoročence je laserově vypálen motiv "vesničky" a ozdobena termoražbou. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč
Zobrazit 13 - 24 z 32 položek