Originální skládaná novoročenka s řezaným okrajem o rozměrech 120x120 mm. Novoročenka je ozdobena andělíčkem z překližky. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
51,00 Kč

Originální skládaná novoročenka s řezaným okrajem o rozměrech 120x120 mm. Na novoročence je vypálen motiv vánočního stromečku. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
51,00 Kč

Originální skládaná novoročenka s čerpaným okrajem o rozměrech 100x150 mm. Na novoročence jsou formou slepotisku vyraženy sněhové vločky. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
47,00 Kč

Originální novoročenka z ručně řezaného kartonu o rozměrech 120x120 mm. Novoročenka je ozdobena laserově vypáleným motivem sněhové vločky, která je ozdobena kamínkem. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
51,00 Kč

Karta s řezaným okrajem a tiskem, která je ozdobená stromečkem z vlnité lepenky. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka. 

0 Komentář(e)
47,00 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 150x100 mm s tiskem. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
47,00 Kč

Originální skládaná novoročenka s řezaným okrajem o rozměrech 120x120 mm laserově vypáleným motivem, doplněná termoražbou, kamínkem a stužkou. Ozdobena mašličkou. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka. 

0 Komentář(e)
51,00 Kč

Originální novoročenka z ručně řezaného kartónu o rozměrech 120x120 mm s nalepeným laserově vypáleným motivem, zdobená kamínkem. Vklad ze strojního papíru. Baleno v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka. 

0 Komentář(e)
51,00 Kč

Originální  novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 100x210 mm ozdobená termoražbou. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
47,00 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 150x150 mm s tiskem ozdobená kamínky. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
51,00 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 120x120 mm s tiskem. Novoročenka je ozdobena kamínky. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
51,00 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 100x200 mm s laserově vypáleným motivem a termoražbou. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
51,00 Kč
Zobrazit 13 - 24 z 35 položek