Originální skládaná novoročenka z ručně řezaného kartónu o rozměrech 120x120 mm. Na novoročence je laserově vypálen vánoční motiv, který je ozdoben mašlí a tisk "Veselé Vánoce". Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
42,15 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 100x150 mm v kombinaci s kraftovým papírem a tiskem. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
42,15 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 120x120 mm. Na novoročence je motiv dárků vytvořen vrstvením papíru,ozdoben provázkem a kamínky. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
42,15 Kč

Originální rostoucí skládaná novoročenka z ručně řezaného kartónu o rozměrech 100x100 mm. Jedná se o novoročenku, která Vám vyroste. Obsahuje semínka heřmánku. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
42,15 Kč

Originální rostoucí skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 100x150 mm. Jedná se o novoročenku, která Vám vyroste. Čtyřlístek obsahuje semínka bylinek nebo květin. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
42,15 Kč

Originální rostoucí novoročenka s čerpaným okrajem o rozměrech 100x150 mm se semínky bylinek nebo květin. Vánoční tisk na pauzovacím papíru, svázané lýkem. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
42,15 Kč
Zobrazit 25 - 30 z 30 položek