Originální skládaná novoročenka z ručně řezaného kartónu o rozměrech 120x120 mm. Na novoročence je laserově vypálen vánoční motiv, který je ozdoben mašlí a tisk "Veselé Vánoce". Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
41,32 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 100x150 mm v kombinaci s kraftovým papírem a tiskem. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
41,32 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 120x120 mm. Novoročenka s tiskem a termoražbou. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč

Originální rostoucí skládaná novoročenka z ručně řezaného kartónu o rozměrech 100x100 mm. Jedná se o novoročenku, která Vám vyroste. Obsahuje semínka heřmánku. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
41,32 Kč

Originální rostoucí skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 120x120 mm. Jedná se o novoročenku, která Vám vyroste. Čtyřlístek obsahuje semínka bylinek nebo květin. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
41,32 Kč

Originální rostoucí novoročenka s čerpaným okrajem o rozměrech 100x150 mm se semínky bylinek nebo květin. Vánoční tisk na pauzovacím papíru, svázané lýkem. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
41,32 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně čerpaného kartónu o rozměrech 100x150 mm. Na novoročence je natištěn vánoční motiv, který je ozdoben mašličkou. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč

Originální skládaná novoročenka z ručně řezaného kartónu o rozměrech 120x120 mm. Na novoročence je laserově vypálen vánoční motiv, který je ozdoben kamínkem. Vklad ze strojního papíru. Baleno je společně s obálkou v celofánové fólii. Individuální tisk a ražba bude kalkulována dle zadání zákazníka.

0 Komentář(e)
37,19 Kč
Zobrazit 25 - 32 z 32 položek