Velmi kvalitní psací nástroj z mosazi pokovený vysoce leštěným chrómem. Jemné reliéfování na těle a víčku. Zkombinováno s doplňky a hrotem z nerez oceli pozlacenými 23ti karátovým zlatem. Klasická kolekce TOWNSEND, pojmenovaná po svém zakladateli Alonzo Townsend Crossovi, je spojením uměleckého šperku a nejmodernější psací technologie.

0 Komentář(e)
4 628,10 Kč

Vysoce kvalitní psací nástroj z mosazi s povrchovou úpravou tvořenou několika vrstvami jasného průsvitného laku na spletitě rytých kosočtvercových vzorech. Vzhled tmavého povrchu v barvě modrého křemene v kombinaci s doplňky pokovenými rhodiem a dvoutónovým 18ti karátovým zlatým hrotem pokoveným rhodiem.

0 Komentář(e)
5 785,12 Kč

Vysoce kvalitní psací nástroj z mosazi pokovený platinou s jemnými rytými linkami tvořenými navazujícími kosočtvercovými vzory. Zkombinováno s doplňky pokovenými platinou a dvoutónovým 18ti karátovým zlatým hrotem pokoveným rhodiem.

0 Komentář(e)
9 140,50 Kč

Vysoce kvalitní psací nástroj z mosazi s povrchovou úpravou 10ti karátovým zlatem vázaným k základnímu kovu. Vyšší obsah zlata než u pozlacení. Povrch decentně melírován jemně rytým klenotnickým reliéfním zdobením. Zkombinováno s doplňky pozlacenými 23ti karátovým zlatem a hrotem z 18ti karátového zlata.

0 Komentář(e)
9 256,20 Kč
Zobrazit 1 - 4 z 4 položek