Vysoce kvalitní dobře vyvážený nástroj z mosazi s na dotek příjemnou jasnou červenohnědou povrchovou úpravou. Zkombinováno s leštěnými chromovanými doplňky a hrotem z 18ti karátového zlata pokoveným rhodiem. Víčko, s „vakuovým mechanismem“ zabraňujícím vysychání inkoustu, má díky konickému vršku pera stejně jemný způsob dovírání po jeho obou stranách.

0 Komentář(e)
4 256,20 Kč

Vysoce kvalitní dobře vyvážený nástroj z mosazi s chromovou povrchovou úpravou s jemným podélně rytým zdobením. Zkombinováno s leštěnými chromovanými doplňky a hrotem z 18ti karátového zlata pokoveným rhodiem. Víčko, s „vakuovým mechanismem“ zabraňujícím vysychání inkoustu, má díky konickému vršku pera stejně jemný způsob dovírání po jeho obou stranách.

0 Komentář(e)
4 628,10 Kč

Vysoce kvalitní dobře vyvážený nástroj z mosazi s na dotek příjemnou leskle černou povrchovou úpravou. Zkombinováno s leštěnými chromovanými doplňky a hrotem z 18ti karátového zlata pokoveným rhodiem. Víčko, s „vakuovým mechanismem“ zabraňujícím vysychání inkoustu, má díky konickému vršku pera stejně jemný způsob dovírání po jeho obou stranách.

0 Komentář(e)
4 628,10 Kč

Vysoce kvalitní dobře vyvážený nástroj z mosazi s modrou povrchovou úpravou. Rytý vzor, pokrytý několika vrstvami průsvitných lakových vrstev vytváří hluboký vzhled. Inspirováno módou 70tých let minulého století. Laky jsou tvořeny až 25ti vrstvami, vysokého lesku a tvrdosti je dosaženo ručním leštěním vrchní lakové vrstvy.

0 Komentář(e)
5 090,91 Kč
Zobrazit 1 - 4 z 4 položek